Ota yhteyttä

Lahden Kestobetoni Oy
Lakkilantie 2, 15150 Lahti
Puh. 044 783 0842

myynti@kestobetoni.fi

Laskutustiedot

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte lähettää paperilaskut skannauspalveluosoitteeseen.

Lataa laskutusosoitteet tästä

Myynti

Joona Marjanen

Joona Marjanen

050 438 6874
joona.marjanen@potius.fi

Niko Eskola

Niko Eskola

050 439 0918
niko.eskola@potius.fi

Sampo Katainen

Sampo Katainen

050 521 7127
sampo.katainen@potius.fi

Tuotanto

Jussi Laine

Jussi Laine

Laatupäällikkö

040 832 0106
jussi.laine@kestobetoni.com

Teemu Piironen

Teemu Piironen

Tuotantojohtaja

050 407 7173
teemu.piironen@potius.fi

Hallinto

Sampo Katainen

Sampo Katainen

Toimitusjohtaja

050 521 7127
sampo.katainen@potius.fi

Benita Litonius

Benita Litonius

Talous-, HR-, ja kehitysasiat

050 343 3709
benita.litonius@potius.fi