Ota yhteyttä

Lahden Kestobetoni Oy
Lakkilantie 2, 15150 Lahti
Puh. 050 4386 874

myynti@kestobetoni.fi

Laskutustiedot

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte lähettää paperilaskut skannauspalveluosoitteeseen.

Lataa laskutusosoitteet tästä

Myynti

Joona Marjanen

Joona Marjanen

050 438 6874
joona.marjanen@potius.fi
Niko Eskola

Niko Eskola

050 439 0918
niko.eskola@potius.fi

Tuotanto

Jussi Laine

Jussi Laine

Laatupäällikkö

040 832 0106
jussi.laine@kestobetoni.com
Teemu Piironen

Teemu Piironen

Tuotantojohtaja

050 407 7173
teemu.piironen@potius.fi

Hallinto

Liisa Rantavaara

Liisa Rantavaara

Toimitusjohtaja

040 4515312
liisa.rantavaara@potius.fi

Benita Litonius

Benita Litonius

Talous-, HR-, ja kehitysasiat

050 343 3709
benita.litonius@potius.fi