Lahden Kestobetoni Oy

Lakkilantie 2, 15150 Lahti
Puh. 03-882 890
myynti@kestobetoni.fi

Laskutustiedot

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte lähettää paperilaskut skannauspalveluosoitteeseen.

Lataa laskutusosoitteet tästä

Teemu Piironen

Teemu Piironen

Tuotantojohtaja

050 4077173
teemu.piironen@potius.fi

Jussi Laine

Jussi Laine

Laatupäällikkö

040 832 0106
jussi.laine@kestobetoni.com
Benita Litonius

Benita Litonius

Talouspäällikkö

050 3433709
benita.litonius@potius.fi
Joona Marjanen

Joona Marjanen

Myynti

050 438 6874
joona.marjanen@potius.fi
Sampo Katainen

Sampo Katainen

Toimitusjohtaja, myynti

050 5217127
sampo.katainen@potius.fi
Aarne Susi

Aarne Susi

Työnjohtaja

041 318 8252
aarne.susi@kestobetoni.com
Liisa Rantavaara

Liisa Rantavaara

Heikki Laine

Heikki Laine

Tehdaspäällikkö, myynti

050 5598516
heikki.laine@kestobetoni.com
Niko Rujala

Niko Rujala

Työnjohtaja

041 318 1154
niko.rujala@kestobetoni.com
Niko Eskola

Niko Eskola

Myynti

050 439 0918
niko.eskola@potius.fi