Lahden Kestobetoni Oy

Lakkilantie 2, 15150 Lahti
Puh. 03-882 890
myynti@kestobetoni.fi

Laskutustiedot

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte lähettää paperilaskut skannauspalveluosoitteeseen.

Lataa laskutusosoitteet tästä

Heikki Laine

Heikki Laine

Tehdaspäällikkö

050 5598516
heikki.laine@kestobetoni.com

Liisa Rantavaara

Liisa Rantavaara

Toimitusjohtaja

040 4515312
liisa.rantavaara@potius.fi

Jussi Laine

Jussi Laine

Laatupäällikkö

040 832 0106
jussi.laine@kestobetoni.com

Benita Litonius

Benita Litonius

Talouspäällikkö

050 3433709
benita.litonius@potius.fi

Teemu Piironen

Teemu Piironen

Tuotanto

050 4077173
teemu.piironen@potius.fi

Riikka Wirpi

Riikka Wirpi

Rekrytointi ja työhyvinvointi

050 4755701
riikka.wirpi@potius.fi